Przejdź do treści
Parafia Kleosin
Parafia Kleosin
Przejdź do stopki

Uroczystość Najświętszej Trójcy

Treść

 

12. Niedziela

Uroczystość Najświętszej Trójcy

08:00

08:00

W intencji Parafian

 + Stefan Pogorzelski i zmarli z rodzin: Pogorzelskich, Głowackich, Kunikowskich i Pająk

10:00 

10:00

10:00

W intencji Amelii, 13 urodziny i Hanny 4 urodziny, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

+ Magdalena Kozłowska

+ Wacław, Wiktoria, Antoni, Helena, Henryk i Stanisław z rodziny Lotko

12:00 

12:00

+ Krzysztof Chodorowski (12)

+ Henryk, Amelia i Antoni Świerzbińscy

18:00

18:00

+ Antoni Gołub (37 rocz.), Stanisław Fiłoń (5 miesięcy po śmierci)

+ Jan i Irena Gąsowscy oraz zmarli z rodziny

13. Poniedziałek

Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła

07:00

7:00

+ Krzysztof Chodorowski (13)

+ Janina Kosakowska (22 rocz.) i Jan Kosakowski

18:00

18:00

+ Tadeusz Kubala

+ Franciszkę, Józef i Janina oraz Stanisławę Perkowską

14. Wtorek

Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

07:00

+ Krzysztof Chodorowski (14)

18:00

18:00

18:00

W intencji Jakuba Awier, 5 rocz. urodzin, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

+ Stanisław, Leokadię, Stanisław, Ludwik i Józefę

+ Teresa i Jerzy, Tamara i Jan Kojło oraz Marianna i Leonard Warpechowscy

15. Środa

XI Tydzień Zwykły

07:00

+ Krzysztof Chodorowski (15)

18:00

18:00

18:00

W intencji Anny i Adama Pomichowskich, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

+ Stanisław Bagieński

+ Irena Czarnecka (2 rocz.)

16. Czwartek

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa ( Boże Ciało)

08:00

08:00

+ Jan, Anna, Czesław Brzezińscy oraz Zofia Niewińska i Anna Skrzypkowska

+ Jan i Felicja Niewińscy oraz Stanisław Wiśniewski

10:00

10:00

10:00

10:00

W intencji Parafian

W intencji Sióstr Eucharystek, o Boże błogosławieństwo, dar nowych powołań przez orędownictwo NMP

+ Krzysztof Chodorowski (16)

+ Józefę i Bolesław Szczepankowscy

12:00

Nie ma mszy świętej

18:00

18:00

+ Józef Matoszko

+ Krzysztof Niewiński (3 rocz.)

17. Piątek

Wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

07:00

+ Michalina Chomicka (3 rocz.)

18:00

18:00

18:00 

W intencji Anety i Michała Łupińskich, 5 rocz.  ślubu, dziękczynno błagalna

+ Krzysztof Chodorowski (17)

+ Wanda (25 rocz.), Edward i Jan Zawadzcy

18. Sobota

XI Tydzień Zwykły

07:00

+ Krzysztof Chodorowski (18)

18:00

18:00

18:00

+ Grażyna Truszkowska (ofiara mszy  od Koła Różańcowego św. Rity)

+ Marianna i Franciszek Pogorzelscy oraz Danuta, Jadwiga i Ryszard

+ Jacek,  Wanda, Józef, Antoni i Krystyna Kopciewscy

19. Niedziela

XII Niedziela Zwykła

08:00

08:00

W intencji Marzeny i Henryka z okazji 40 rocz. ślubu oraz Urszulę i Marcina w 7 rocz. ślubu

+ Leokadia Pasyńczuk (17 rocz.) oraz Wacław i zmarli z rodziny Pasyńczuk

10:00   

10:00

W intencji Parafian

+ Jan i Bolesławę Oleńskich oraz Jan i Albinę Lachowicz

12:00  

12:00 

W intencji Julii Kitlas, 7 rocz. urodzin, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

+ Aldona Ciereszko

18:00

18:00

W intencji Emilii i Adriana Palak, 5 rocz. ślubu, o wszelkie Boże błogosławieństwo

+ Krzysztof Chodorowski (19)

300497