Przejdź do treści
Parafia Kleosin
Parafia Kleosin
Przejdź do stopki

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Treść

 

05. Niedziela

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

08:00

08:00

08:00

Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych, (od Koła Matki Boskiej Częstochowskiej)

+ Janina i Jerzy Przepiórkowscy

+ Kamil Budziszewski (10 rocz.)

10:00 

10:00

10:00

+ Aleksandrę i Jerzego Leszczyńskich Mariannę i Bronisław Andrzejewskich

+ Mariannę Grabowską (2 rocz.)

+ Władysławę Rozdowską i zmarli z rodziny

12:00 

12:00

W intencji Jakuba, 16 rocz. urodzin, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

+ Krzysztof Chodorowski (5)

18:00

18:00

+ Helena Ambrożyk (11 rocz.)

+ Antoni Malinowski (30 rocz.) oraz zmarli z rodzin: Malinowskich i Olesiuk

06. Poniedziałek

Święto NMP Matki Kościoła

07:00

W intencji Elżbiety Świerzbińskiej i Artura, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

18:00

18:00

18:00

W intencji Reginy z okazji 90 rocz. urodzin, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

+ Janusz i Zofia Domaszuk

+ Krzysztof  Chodorowski (6)

07. Wtorek

Dzień Zwykły

07:00

+ Krzysztof  Chodorowski (7)

18:00

18:00

18:00

W intencji Bożeny i Antoniego, 40 lat  ślubu, o wszelkie Boże błogosławieństwo

+ Zofia Dębiec (7 rocz.)

+ Czesław (16 rocz.)  i Jadwiga Wysoccy

08. Środa

Wspomnienie św. Jadwigi Królowej

07:00

07:00

+ Krzysztof Chodorowski(8)

+ Ryszard Łukaszuk (10 rocz.)

18:00

18:00

+ Antoni Laszuk (10 rocz.)

+ Józef i Felicja Borowscy

09. Czwartek

Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

07:00

+ Krzysztof  Chodorowski (9)

18:00

18:00

18:00

W intencji Patrycji i Sebastiana Kazuczyk, 4 rocz.  ślubu, o wszelkie łaski od Pana Boga

W intencji Celiny Wiesławskiej, 5 rocz. urodzin, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

+ Teresa Werpachowska (3 rocz.) i za zmarłych z rodziny

10. Piątek

Dzień Zwykły

07:00

+ Krzysztof  Chodorowski (10)

18:00

18:00

18:00 

O zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi

+ O. Edward Konkol SVD (ofiara mszy z okazji święceń kapłańskich)

+ Małgorzata Ościłowska (ofiar mszy z okazji imienin)

11. Sobota

Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła

07:00

+ Krzysztof  Chodorowski (11)

18:00

18:00

18:00

W intencji Moniki i Marcina w kolejną rocznicę ślubu, o Boże błogosławieństwo w rodzinie

+ Józef Baranowski

+ Adolf, Helena, Alina i Józef Gąsowscy

12. Niedziela

Uroczystość Najświętszej Trójcy

08:00

08:00

W intencji Parafian

 + Stefan Pogorzelski i zmarli z rodzin: Pogorzelskich, Głowackich, Kunikowskich i Pająk

10:00   

10:00

10:00

W intencji Amelii, 13 urodziny i Hanny 4 urodziny, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

+ Magdalena Kozłowska

+ Wacław, Wiktoria, Antoni, Helena, Henryk i Stanisław z rodziny Lotko

12:00  

12:00 

+ Krzysztof Chodorowski (12)

+ Henryk, Amelia i Antoni Świerzbińscy

18:00

18:00

+ Antoni Gołub (37 rocz.), Stanisław Fiłoń (5 miesięcy po śmierci)

+ Jan i Irena Gąsowscy oraz zmarli z rodziny

 

288043