Przejdź do treści
Parafia Kleosin
Parafia Kleosin
Przejdź do stopki

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Treść

29. Niedziela

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

08:00

08:00

W intencji Parafian

+ Marian Mańkowski

10:00  chrzest

10:00

10:00

W intencji Antoniego Ambrożyk z okazji urodzin, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

W intencji Moniki, Mateusza, Nikodema oraz Izydora o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

+ Jadwiga Kowalko i Zofia Domaszuk

12:00  chrzest

12:00

+ Jan, Helena i Zdzisław Dąbrowscy

+ Janina (10 rocz.) Antoni i Alina oraz zmarli z rodziny Cybulków i Lipińskich

18:00

18:00

+ Jerzy Denisiuk (29)

+ Romuald, Stanisław i Jan z rodziny Tureckich

30. Poniedziałek

VII Tydzień Wielkanocny

07:00

07:00

+ Jerzy Denisiuk (30)

+ Helena Gaińska (30 dni po śmierci)

18:00

18:00

18:00

W intencji Sławomira i Beaty z okazji 3 rocz. ślubu, oraz Gabriela i Kondrata, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

+ Danuta Żarniewska

 + Karol Oksztul

31. Wtorek

Święto Nawiedzenia NMP

07:00

07:00

W intencji Mateusza Średzińskiego, o Boże błogosławieństwo, opiekę św. Krzysztofa

W intencji Elżbiety Borowskiej, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

18:00

18:00

18:00

W intencji Ewy i Zbigniewa z okazji 25 rocz. ślubu, o wszelkie Boże błogosławieństwo

+ Piotr Marian Skawski

+ Ewa Małecka (3 rocz.) oraz zmarli z rodziny Rogowskich

01. Środa

Wspomnienie św. Justyna, męczennika

07:00

+ Krzysztof Chodorowski (1 msza gregoriańska)

18:00

18:00

18:00

+ Tadeusz Przeździecki

+ Przemysław Ulianowski

+ Kazimierz i Piotr Dąbrowscy

02. Czwartek

VII Tydzień Wielkanocny

07:00

+ Krzysztof (2)

18:00

18:00

18:00

+ Jadwiga Wyszkowska (5 rocz.)

+ Józef Orzechowski

+ Olga Bartoszewicz i zmarli z rodziny

03. Piątek

Wotywna o Najświętszy Sercu Pana Jezusa (I Piątek Miesiąca)

07:00

07:00

+ Krzysztof (3)

+ Bronisławę, Piotr, Jan, Janusz, Czesław, Antoni i Janina Mazurkiewicz

18:00

18:00

W intencji Parafian

O Boże błogosławieństwo, dar zdrowia dla Danuty i Andrzeja Iwanowicz

04. Sobota

VII Tydzień Wielkanocny

07:00

+ Krzysztof (4)

16:30

Ślub: Adam Rychorczuk i Julia Steckiewicz

18:00

18:00

Msza wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi (ofiara mszy od Koła św. Jana Pawła II)

+ Marianna i Szczepan Kowalczuk i Krystyna Litwińczuk

05. Niedziela

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

08:00

08:00

08:00

Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych, (od Koła Matki Boskiej Częstochowskiej)

+ Janina i Jerzy Przepiórkowscy

+ Kamil Budziszewski (10 rocz.)

10:00   

10:00

10:00

+ Aleksandrę i Jerzego Leszczyńskich Mariannę i Bronisław Andrzejewskich

+ Mariannę Grabowską (2 rocz.)

+ Władysławę Rozdowską i zmarli z rodziny

12:00   chrzest

12:00 

W intencji Jakuba, 16 rocz. urodzin, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

+ Krzysztof Chodorowski (5)

18:00

18:00

+ Helena Ambrożyk (11 rocz.)

+ Antoni Malinowski (30 rocz.) oraz zmarli z rodzin: Malinowskich i Olesiuk

 

309629