Przejdź do treści
Parafia Kleosin
Parafia Kleosin
Przejdź do stopki

NIedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Treść

 

17. Niedziela

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

08:00

08:00

W intencji Parafian

+ Adam Ostaszewski  (16)

10:00 

10:00

10:00

W intencji Julii, Olgierda, Jana i Macieja, o dar zdrowia i wszelkie potrzebne łaski

+ Za zmarłych z rodzin: Kamińskich , Tiszków, Grzyb

+ Antoni Klim  (7 rocz.)

12:00    chrzest

12:00

W int. Magdaleny i Krzysztofa Kołakowskich, o światło Ducha Św. dla całej rodziny

Zmarli z rodzin: Słomińskich, Mojsów, Kuryłowiczów, Hermanów, Bogusłowiczów, Żurów i Zdanowiczów

18:00

18:00

W intencji Renaty i Eugeniusza Tureckich z okazji 27 rocz. ślubu, o Boże błogosławieństwo

W intencji  Magdaleny, Arkadiusza i Artura o dar zdrowia i wszelkie potrzebne łaski

18. Poniedziałek

Poniedziałek w Oktawie Wielkanocnej

08:00

08:00

08:00

+ Adam Ostaszewski (17)

+ Aldona Ciereszko

+ Henryk Stypułkowski  (3 rocz.)

10:00 chrzest

10:00

10:00

+ Wanda i Marian Szczerbińscy oraz  Dobrosław Lachowicz

+ Magdalena Kozłowska

+ Piotr Marian Skawski (ofiara mszy świętej od sąsiadów)

12:00

 

12:00

12:00

W int. Kazimierz Giczewskiego  z okazji 60 rocz. urodzin oraz za żonę i synów o wszelkie Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

+ Krzysztof Chodorowski  (2 rocz.)

+ Zmarli z rodziny Klim i Gaińskich oraz o Boże błogosławieństwo dla żyjących

18:00

18:00

W intencji Weroniki z okazji 9 rocz. urodzin

+ Marianna i Mariusz Dołubizno oraz  Aleksander Chomicki

19. Wtorek

Wtorek w  Oktawie Wielkanocnej

07:00

+ Adam Ostaszewski  (18)

18:00

18:00

18:00

+ Leonia Jelkowska  (37 rocz.)  oraz   Jan Jelkowski (24 rocz.)

+ Mirosław Jabłoński  (3 rocz.)

Zmarli z rodziny Gąsowskich

20. Środa

Środa w  Oktawie Wielkanocnej

07:00

+ Adam Ostaszewski (19)

18:00

18:00

18:00

+ Zmarli z rodziny Zimnochów: Maria, Helena, Adolf, Tadeusz i Tadeusz

+ Czesław i Marianna Matoszko oraz   Zenobia i Edward Drozdowscy

+ Władysław Perkowski i zmarli z rodziny

21. Czwartek

Czwartek w Oktawie Wielkanocnej

07:00

+ Adam Ostaszewski (20)

18:00

18:00

18:00

+ Zmarli z rodziny Perkowskich

+ Alicja Iwaniuk  (1 rocz.)

+ Janina Słyż  (7 rocz.)

22. Piątek

Piątek w  Oktawie Wielkanocnej

07:00

+ Adam Ostaszewski (21)

18:00

18:00

18:00

W intencji  Parafian

+ Jan Rusak  (5 rocz.)

+ Kazimierz Błachnio

23. Sobota

Sobota w  Oktawie Wielkanocnej

07:00

+ Adam Ostaszewski (22)

22:00

22:00

22:00

+ Rajmund i Honorata Karabowicz

+ Jerzy Olender

+ Wojciech Żuk

24. Niedziela

II Niedziela Wielkanocna,  (Miłosierdzia Bożego)

08:00

08:00

+ Irena i Piotr Pomichter

+ Stanisław, Mieczysław, Wacław i Witold Żoch

10:00   

10:00

10:00

+ Helena i Zygmunt Matejczyk oraz   Jerzy Matejczyk i Tadeusz Kozłowski

+ Andrzej Łukaszewicz i Mikołaj Wojciechowski

+ O. Edward Konkol SVD

12:00 

12:00

+ Piotr Malinowski  (42 rocz.) oraz zmarli z rodzin: Malinowskich i Olesiuk

+ Wincenty i Waleria Tkacz

18:00

18:00

 + Adam Ostaszewski (23)

+ Amelia Kuryś oraz   Stanisław i Józef

 

100126