Przejdź do treści
Parafia Kleosin
Parafia Kleosin
Przejdź do stopki

Niedziela Chrztu Pańskiego

Treść

 

9. Niedziela

Niedziela Chrztu Pańskiego

8:00

8:00

W intencji rodzin Kuczyńskich, Ostrouch i Szmurło, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

+ Teresa (9)

10:00 

10:00

W intencji Andrzeja z okazji 50 rocz. urodzin, o wszelkie Boże błogosławieństwo

Dziękczynna od Haliny Tokarek z okazji 80 rocz. urodzin, z prośbą  o dalsze łaski od Pana Boga

12:00  

12:00

W int. Jana Teofila Średzińskiego, z okazji 1 rocz. urodzin i za całą rodzinę o potrzebne łaski

+ Michał Borowski

18:00

18:00

+ Władysławę (11 rocz.) i Jan Puchalski oraz Krystyna Dudarek

+ Halina i Zdzisław Kiercul w rocznicę śmierci

10.  Poniedziałek

Dzień Zwykły

7:00

+ Eugeniusz Grondzki

18:00

18:00

+ Teresa (10)

+ Krystyna i Tadeusz Litwinowicz oraz Marianna i Józef Czarneccy

11.  Wtorek

Dzień Zwykły

7:00

7:00

+ Eugeniusz Grondzki

+ Kazimiera Dobrogowska ( 7 rocz.)

18:00

18:00

+ Teresa (11)

+ Czesławę (15 rocz.), Karol i Wojciech ( miesiąc po śmierci) zmarli z rodzin Ondruchów i Iwaszczuków

12.  Środa

Dzień Zwykły

7:00

7:00

+ Stanisław Twarowski oraz Józefę i Stanisławę Twarowskich

+ Jarosław, Helena, Władysław Horodeńscy i zmarli z rodziny Szewczyk

18:00

18:00

+ Teresa (12)

W intencji Krystyny Rutkowskiej o Boże błogosławieństwo, powrót do zdrowia

13.  Czwartek

Dzień Zwykły

7:00

7:00

Za zmarłą Olgę i wszystkie dusze w czyśćcu

+ Janusz i Zofia Domaszuk

18:00

18:00

+ Teresa (13)

+ Janina Gorodkiewicz (miesiąc po śmierci)

14.  Piątek

Dzień Zwykły

7:00

7:00

+ Teresa Ziemkowska-Sobotko (30 dni po śmierci)

+ Zofia Glavać ( 7 rocz.)

18:00

18:00

W intencji Pawła i Joanny z okazji 10 rocz. ślubu) oraz całej rodziny o Boże błogosławieństwo

+ Teresa (14)

15. Sobota

Uroczystość św. Arnolda Janssena, Ojca Założyciela Zgromadzenia Słowa Bożego

7:00

+ Janina i Edward Manoś

18:00

18:00

W intencji Emilii i Jacka z okazji 13 rocz. ślubu oraz za dzieci, o Boże błogosławieństwo

+ Teresa (15)

16. Niedziela

II Niedziela Zwykła

8:00

8:00

+ Teresa (16)

+ Marianna i Józef  Żoch

10:00

10:00

+ Bronisławę i Feliks Jodłowscy

+ Krystyna i Wacław Grabowieccy

12:00

12:00 chrzest

+ Jan Borowski (10 rocz.) i za zmarłych z rodziny

+ Antonina i Stanisław Błaszczuk

18:00

18:00

+ Władysław Gołębiewski  (9 rocz.)

+ Witold Jan Orlicki

100125