Przejdź do treści
Parafia Kleosin
Parafia Kleosin
Przejdź do stopki

27 czerwiec - 04 lipiec 2021

Treść

27.  Niedziela

XIII  Niedziela Zwykła

08:00

08:00

Msza św. dziękczynna w intencji Danuty i Dariusza Budziszewskich z okazji 30 rocz. ślubu, o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP

+ Józef Andruszkiewicz (2 rocz.)

10:00  

10:00

10:00

+ Anna Falkowska (9 rocz.) i za zmarłych z rodziny

+ Stanisław Bibułowicz

+ Henryk Łapiński

12:00    

12:00

12:00 

W intencji Jakuba Zdanowicz z okazji 13 urodzin, o wszelkie Boże błogosławieństwo od Pana Boga

+ Stefan i zmarli z rodzin: Pogorzelskich, Głowackich, Kunikowskich i Pająk

+ Mieczysławę, Kazimierz, Paweł i zmarli z rodzin: Sokołowskich i Kruszewskich

16:00

+ Janina (27)

18:00

+ Wincenty i Waleria Tkacz oraz Jan, Adela i Anastazja Jarmacewicz

28.  Poniedziałek

Wspomnienie Św. Ireneusza, Biskupa i Męczennika

07:00

+ Janina (28)

18:00

18:00

18:00

W intencji  Irenę oraz za rodzinę Kalinowskich, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

W intencji Teresy Szatan Mierzejewskiej i za cała rodzinę o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

+ Jerzy Pietruczuk

29.  Wtorek

Uroczystość Św. Piotra i Pawła, Apostołów

07:00

07:00

W intencji Pawła z okazji imienin o Boże błogosławieństwo i dar zdrowia dla całej rodziny.

+ Janina (29)

18:00

18:00

W intencji Parafian

+ Piotr Giczewskiego o wieczny pokój  oraz w intencji Pawła, o Boże błogosławieństwo i dar zdrowia

30.  Środa

Dzień Zwykły

07:00

07:00

+ Janina  (ostatnia msza św. gregoriańska)

+ Maria, Jan i Teresa

18:00

18:00

18:00

+ Alina Oksztulska  (4 rocz.) oraz za zmarłych z rodziny

+ Janusz Antoni Cudowski

+ Władysławę Klim oraz  Józef i Michał

01.  Czwartek

Dzień Zwykły

07:00

07.00

+ Tadeusz Frankowski  (Pierwsza msza św. gregoriańska)

+ Danuta Pierwienienko  (7 dni po śmierci)

18:00

18:00

+ Wojciech Jacek Taudul

+ Tadeusz i Halina Gierłachowscy oraz  Helena i Stefan Raciborscy

02.  Piątek

Wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa ( I Piątek Miesiąca)

07:00

07:00

+ Tadeusz  (2)

+ Stanisław Dąbrowski (30 dni po śmierci)

18:00

18:00

+ Stanisław Bibułowicz

+ Ryszard i Krystyna Idźkowscy (13 rocz.)

03. Sobota

Święto Św. Tomasza, Apostoła

07:00

+ Tadeusz  (3)

18:00

18:00

+ Aleksander Chomicki  (7 rocz.)

+ Zofia, Czesław, Borzenna i zmarli z rodziny Korytkowskich

04. Niedziela

XIV Niedziela Zwykła

08:00

08:00

Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych (Ofiara Mszy św. od Koła Św. Józefa)

+ Stanisław Kondrat  (9 rocz.)

10:00

10:00

+ Aleksander Kalinowski i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Zofia i Mirosław oraz zmarli z rodzin Sokołowskich i Kruszewskich

12:00 chrzest

12:00

+ Genowefa Kosakowska

+ Marianna i zmarli z rodzin Walesiuk i Cichockich

18:00

18:00

+ Kazimierz Bakun (1 rocz.)  oraz Leokadia i Tadeusz

+ Tadeusz (4)

309576