Przejdź do treści
Parafia Kleosin
Parafia Kleosin
Przejdź do stopki

III Niedziela Wielkiego Postu

Treść

 

12. Niedziela

III Niedziela Wielkiego Postu

08:00

08:00

W intencji Parafian

+ Bożena Samul, Stefania i Ryszard Dubiło i zmarli z rodziny Korzonek

10:00  

10:00

10:00

W intencji Kingi z okazji 2 rocz. urodzin o wszelkie Boże błogosławieństwo

+ Witold Jamiołkowski i zmarli z rodzin: Jamiołkowskich i Choromańskich

+ Magdalena Kozłowska

12:00  

12:00

12:00

W intencji Małgorzaty Olszańskiej w podziękowaniu za łaskę chrztu świętego

+ Amelia, Antoni i Henryk Świerzbińscy

+ Eugeniusz Kowalczuk ( 30 dni po śmierci)

18:00

18:00

+ Mieczysław (12)

+ Adela, Alojzy, Paulina, Stanisław, Franciszek i zmarli z rodziny Średzińskich

13. Poniedziałek

III Tydzień Wielkiego Postu

07:00

+ Mieczysław (13)

18:00

18:00

18:00

+ Józef Kropiwnicki (20 rocz.)

+ Franciszek (30 rocz.) i Helena (12 rocz.) Ambrożyk

+ Jadwiga Bobrowicz (11 rocz.) i zmarli z rodziny

14. Wtorek

III Tydzień Wielkiego Postu

07:00

+  Mieczysław (14)

18:00

18:00

+ Janina Wojewódzka (2 rocz.)

+ Emilia i Antoni Żukowscy oraz Czesławę i Bronisław Tylman

15. Środa

III Tydzień Wielkiego Postu

07:00

+ Mieczysław (15)

18:00 

18:00

18:00

+ Irena Terepka

+ Maria i Antoni Gaińscy

+ Marianna Puziuk (10 rocz.), Edward Puziuk i Edmund Łosiewski

16. Czwartek

III Tydzień Wielkiego Postu

07:00

+ Mieczysław (16)

18:00

18:00

18:00

+ Paweł Malinowski

+ Romuald Kalinowski (31 rocz.) i zmarli z rodziny

+ Dorota Motybel (2 rocz.)

17. Piątek

III Tydzień Wielkiego Postu  (rekolekcje)

07:00

+ Mieczysław (17)

18:00

18:00

18:00

+ Stanisławę Wasilewską (34 rocz.) oraz Stefania Wasilewska

+ Halina Grygoruk (1 rocz.)

+ Paweł Malinowski

18. Sobota

III Tydzień Wielkiego Postu (rekolekcje)

07:00

+ Mieczysław (18)

10:00

Na intencje Zgromadzenia Słowa Bożego

16:00

Na intencje Zgromadzenia Słowa Bożego

18:00

18:00

18:00

+ Irena Sojko (15 rocz.) i zmarli z rodziny Sojko i Rosłan

+ Irena Sokół (4 rocz.)

+ Józef i Józefa Lubeccy i zmarli  z rodziny

19. Niedziela

IV Niedziela Wielkiego Postu (rekolekcje)

08:00

08:00

+ Bartłomiej, Józef, Janina, Mieczysław, Antoni, Stanisław i Barbara z rodziny Danilczuk

+ Franciszek, Anastazja, Ryszard i zmarli z rodziny Żukowskich

10:00   

10:00 

10:00

+ Irena Bańkowska (2 rocz.)

+ Józef i Janina Maciejczuk, oraz Tadeusz i Józef Lewko

+ Józef Kozłowski (8 rocz.) oraz Edward Kowalczuk (5 rocz.)

12:00  

12:00  chrzest

+ Wincenty i Waleria Tkacz oraz Jarosław, Stanisław Majewski

+ Józef, Henryk i Zofia, zmarli z rodziny Wołowicz

18:00

18:00

W intencji Wiktorii, Szymona i Marcela Ołdakowskich o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

+ Mieczysław (19)

 

288043