Przejdź do treści
Parafia Kleosin
Parafia Kleosin
Przejdź do stopki

I Niedziela Postu

Treść

 

26. Niedziela

I Niedziela Wielkiego Postu

08:00

08:00

+ Jadwiga Sitkowska (3 rocz.) oraz Władysławę, Kazimierz i Zofia

+ Emilia i Stanisław Sadurscy

10:00  

10:00

10:00

W intencji dzieci i wnuków z rodzin Kunda i Lewoc o Boże błogosławieństwo i zdrowie

+ Stanisław Bibułowicz (2 rocz.)

+ Marianna (17 rocz.) oraz Mariusz i Aleksander

12:00  

12:00 

W intencji Hanny Oleńskiej z okazji 14 urodzin, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

+ Janina Bieńkowska (18 rocz.)

18:00

18:00

Msza św. dziękczynna w intencji Wiesława i o powrót do zdrowia

+ Ryszard (26)

27. Poniedziałek

I Tydzień Wielkiego Postu

07:00

+ Ryszard (27)

18:00

18:00

18:00

+ Przemysław Ulianowski

+ Edmund Sokołowski

+ Halina Łapiak (8 rocz.), Bogdan i zmarli z rodziny

28. Wtorek

I Tydzień Wielkiego Postu

07:00

+ Sabina, Edward i Henryk Horodeńscy

18:00

18:00

18:00

W intencji Łucji z okazji 8 urodzin,  o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

+ Stefan Szablewski (30 rocz.)

+ Ryszard (28)

01. Środa

I Tydzień Wielkiego Postu

07:00

+ Ryszard (29)

18:00 

18:00

18:00

W intencji Krzysztofa z okazji urodzin o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny

+ Jadwiga Gibas (8 rocz.) i zmarli z rodziny

+ Mieczysław Pućkowski (pierwsza msza gregoriańska)

02. Czwartek

I Tydzień Wielkiego Postu

07:00

07:00

W intencji Jerzego Błachnio, o Boże błogosławieństwo szczególnie o dar zdrowia

+ Ryszard Ptaszyński ( ostatnia msza gregoriańska)

18:00

18:00

+ Mieczysław (2)

+ Helena i Stefan Raciborscy oraz Halina i Tadeusz

03. Piątek

I Tydzień Wielkiego Postu (Pierwszy Piątek Miesiąca)

07:00

07:00

+ Mieczysław (3)

+ Kazimierz (10 rocz.), Małgorzata i Józefę Kurylak

18:00

18:00

18:00

+ Krystyna i Jan Chaberek, Helena i Edward Bogdanowicz i zmarli z rodziny

+ Władysław Zarembiński

+ Kazimierz, Aleksander, Józefa i Kazimierz

04. Sobota

Uroczystość św. Kazimierza, Królewicza

07:00

07:00

+ Mieczysław (4)

+ Kazimiera Dobrogowska

18:00

18:00

18:00

+ Jan Kasprzyński (40 rocz.)

+ Kazimierz Kosowski

+ Kazimierz Fiedorczuk oraz zmarli z rodziny Horodeńskich; Antoni i Marianna

05. Niedziela

II Niedziela Wielkiego Postu

08:00

 

08:00

Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych, ofiara mszy od Koła Matki Boskiej Częstochowskiej

+ Ludwik Harasim i zmarli z rodzin; Harasim i Jaroszewicz

10:00   

10:00 

10:00

Anna, Dominik, Kazimiera, Czesław, Wiesław i zmarli z rodzin; Czerków i Kowalczuków

+ Stanisławę Żuk (11 rocz.) oraz Feliks i Danuta

+ Kazimierz Turczewski (7 rocz.) i zmarli z rodziny

12:00  

12:00 

W intencji Natalii, 16 urodziny, o Dary Ducha Świętego, zdrowie i wszelkie łaski od Boga

+ Mieczysławę i Teofila Średzińskich, Władysławę i Jana Biłda

18:00

18:00

Dziękczynno błagalna od rodziny Roszkowskich

+ Mieczysław (5)

 

269213