XXVI Niedziela Zwykła

1. W sobotę, 1 października przypada uroczystość św. Teresy od Dzieciątka Jezus, patronki naszej Parafii. Mszę odpustową o 18:00 odprawi o. Firmin Kossi Azalekor SVD, rektor Domu Misyjnego Ducha Świętego w Warszawie. Bardzo serdecznie zapraszamy na tę uroczystość.
  2. W ramach duchowego przygotowania do odpustu, w piątek, 30 września, o 7:30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 18:00 Bardzo gorąco zachęcam do modlitwyw tym dniu, będziemy prosić Pana Boga przez wstawiennictwo naszej Patronki o potrzebne łaski dla naszej wspólnoty parafialnej.
  3. Zapraszamy wszystkich na modlitwę różańcową w miesiącu październiku, która będzie codziennie o godzinie 17.30 przed wieczorna mszą świętą.
  4. Odwiedziny chorych będą 8 października od godziny 9 rano, prosimy o zgłaszanie osób potrzebujących odwiedzin duszpasterzy w domu.
  5. W naszym kościele zostały zainstalowane dwa nowe witraże: św. Franciszek z Asyżu i św. Hubert, patron myśliwych i leśników. Jeszcze w tym roku, jak było zaplanowane zostaną położone płytki ceramiczne na posadzce dolnego kościoła. Jeszcze raz dziękuje za składane ofiary na dokończenie budowy naszej świątyni.