XXV Niedziela Zwykła

1. W przyszłą niedzielę, 25 września, w niedzielę, na mszy świętej o 12:00, o. Bogdan Dubieńczuk SVD i o. Feliks Kubicz SVD, będą obchodzić 50 lat złożenia ślubów zakonnych w Zgromadzeniu Słowa Bożego, już teraz zapraszamy do wspólnego dziękczynienia za dar jubileuszu profesji zakonnej.
  2. Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w tym miesiącu będzie 24 września o 18:00 Prosimy o zgłaszanie imion wiernych zmarłych.
  3. Organizujemy dziecięcą scholę liturgiczną, chętni proszę zgłaszać się do pana Pawła, naszego organisty. Schola będzie śpiewać na mszy świętej o 10:00
  4. Zapraszamy ministrantów i kandydatów na spotkanie formacyjne w najbliższy wtorek. Rozpoczynamy Mszą Św. o godzinie 18:00 Obecność obowiązkowa.
  5. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i Centrum Pastoralno Katechetyczne.
  6. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Łukasz Dawid Wysocki    Parafia   Podwyższenia Krzyża Św. Gołkowice

Martyna Słowikowska     Parafia  Św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Zapowiedz II

Informacje na temat przeszkód kanonicznych do tego małżeństwa prosimy składać w Kancelarii Parafialnej.