XXIV Niedziela Zwykła

1. Spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, będzie w przyszłą niedzielę, 18 września, rozpocznie się mszą świętą o 12:00 w południe. Obecność kandydatów obowiązkowa.
  2. 25 września, w niedzielę, na mszy świętej o 12:00, o. Bogdan Dubieńczuk SVD i o. Feliks Kubicz SVD, będą obchodzić 50 lat złożenia ślubów zakonnych w Zgromadzeniu Słowa Bożego, już teraz zapraszamy do wspólnego dziękczynienia i modlitwy.
  3. Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w tym miesiącu będzie 24 września o 18:00  Prosimy o zgłaszanie imion wiernych zmarłych.
  4. Organizujemy dziecięcą scholę liturgiczną, chętni proszę zgłaszać się do pana Pawła, naszego organisty. Schola będzie śpiewać na mszy świętej o 10:00
  5. Spotkanie formacyjne dla ministrantów, we wtorek po mszy świętej wieczornej.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i Centrum Pastoralno Katechetyczne
  7. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Łukasz Dawid Wysocki    Parafia   Podwyższenia Krzyża Św. Gołkowice

Martyna Słowikowska     Parafia  Św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Zapowiedz I

Informacje na temat przeszkód kanonicznych do tego małżeństwa prosimy składać w kancelarii parafialnej.