XXI Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy do uczestnictwa w 38 Pieszej Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie. Pielgrzymka wyruszy w sobotę 3 września, o godzinie 7 rano z Białostockiej Katedry. Zapisy przyjmujemy w zakrystii po mszach świętych, koszt uczestnictwa to znaczek w cenie 10 złotych. Jeśli chodzi o powrót, będzie podstawiony autokar, który przywiezie pielgrzymów z powrotem do Kleosina.
  2. Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w tym miesiącu, będzie 27 sierpnia, w sobotę o 18:00, prosimy o zgłaszanie imion wiernych zmarłych.
  3. Za zgoda Kurii Metropolitarnej w Białymstoku, w przyszłą niedzielę, 28 sierpnia odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz chorego dziecka, Filipa Nowackiego.
  4. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Aleksandra Maśluk               Parafia w Kleosinie

Michał Powichrowski           Parafia NMP Matki Kościoła w

Zapowiedz I

Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach, proszony jest o poinformowanie w kancelarii parafialnej.