XVI Niedziela Zwykła

1. W przyszłą niedzielę, 24 lipca, po każdej mszy świętej błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Przy okazji można złożyć ofiarę na misyjne środki transportu. Już teraz dziękujemy!
  2. Przypominamy, że w kaplicy Domu Misyjnego jest wystawiony Najświętszy Sakrament, od 8:00 rano do 20:00 wieczorem, codziennie oprócz niedziel i świąt. Serdecznie zapraszamy na adoracje!
  3. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Paweł Suszycki                           Parafia Matki Bożej Fatimskiej, Białystok

Justyna Lenczewska                   Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Zapowiedź II

Daniel Stasiewicz                        Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Joanna Kiełczewska                   Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Zapowiedź II

Informacje na temat przeszkód kanonicznych do tych małżeństw prosimy zgłaszać w Kancelarii Parafialnej.