XIV Niedziela Zwykła

1. W miesiącach lipiec i sierpień kancelaria parafialna będzie nieczynna. Wszystkie sprawy duszpasterskie załatwiamy w zakrystii po zakończonych mszach świętych. W pilnych sprawach prosimy o zgłaszanie się na furtę Domu Zakonnego.
  2. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa w naszej Parafii: We wtorki nabożeństwo ku czci Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w środy do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartki godzinna adoracja od 17:00, w piątki po mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. W lipcu i sierpniu nie ma odwiedzin chorych, w pilnych potrzebach proszę kontaktować się telefonicznie lub na furcie Domu Zakonnego.
  4. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Damian Suprunowicz Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin   Wioleta Kurzyna Parafia Św. Jana Apostoła w Knyszynie Zapowiedź II  Informacje na temat przeszkód kanonicznych do tego małżeństwa prosimy zgłaszać w Kancelarii Parafialnej.