XIII Niedziela Zwykła

1. W miesiącach lipiec i sierpień kancelaria parafialna będzie nieczynna. Wszystkie sprawy duszpasterskie załatwiamy w zakrystii po zakończonych mszach świętych.W pilnych sprawach prosimy o zgłaszanie się na furtę Domu Zakonnego.
  2. Wracamy do zwykłych nabożeństw w naszej parafii: we wtorki nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w środy do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartki godzinna adoracja od 17:00 i w piątki po mszy koronka do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy.
  3. W lipcu i sierpniu nie ma odwiedzin chorych, w pilnych sprawach proszę kontaktować się telefonicznie lub na furcie Domu Zakonnego.
  4. W sobotę, 2 lipca odbędzie się Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin. Z pod Katedry pielgrzymi wyruszają o 8:00 rano, my dołączamy się o 8:45 z pod przystanku autobusowego w kierunku na Juchnowiec. Proszę zabrać chusty z wizerunkiem naszej Patronki, powrót we własnym zakresie. Serdecznie zapraszamy.
  5. O. Roger dzisiaj wyjeżdża na zasłużony urlop do kraju rodzinnego, do Togo w Afryce, planowany powrót 17 września tego roku. Życzymy mu szczęśliwej podróży i miłego pobytu w gronie rodzinnym.
  6. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Kamil Domaszuk         Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Angelika Ciepłuch      Parafia NMP z Guadalupe, Białystok

Jakub Majko                 Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Magdalena Maksimik    Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Bartosz Michał Cybulski     Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Kinga Sańko                      Parafia Św. Wojciecha, Białystok

Damian Suprunowicz       Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Wioleta Kurzyna              Parafia Św. Jana Apostoła w Knyszynie

Zapowiedź I

Informacje na temat przeszkód kanonicznych do tych małżeństw prosimy zgłaszać w Kancelarii Parafialnej.