Uroczystość Najświętszej Trójcy

1. W czwartek 16 czerwca przypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte w tym dniu: 8:00, 10:00 i 18:00

Plan procesji eucharystycznej na Boże Ciało:

I Ołtarz          Przy krzyżu parafialnym, odpowiedzialni państwo Katarzyna i Waldemar Wenda

II Ołtarz               Przy posesji państwa Bożeny i Jana Szerenos

III Ołtarz              Przy posesji państwa Danuty i Andrzeja Iwanowicz

IV Ołtarz              Przy posesji pana Józefa Kuprewicza, na ulicy

Bannery do dekoracji ołtarzy są do odebrania w zakrystii u brata Mariana, bardzo proszę sąsiadów przy których będą ołtarze o pomoc przy dekoracji a wszystkich zapraszamy na uroczyste świętowanie uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

Oczywiście zapraszamy dzieci do sypania kwiatów, szczególnie dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przyjęły Komunie Świętą. Już teraz wszystkich serdecznie dziękujemy.

1. Próba dla dzieci do sypania kwiatów na Boże Ciało będzie wśrodę po mszy świętej wieczornej, zbiórka przed kościołem. Bardzo też prosimy o przynoszenie kwiatów, można je będzie składać w koszu, który będzie wystawiony przy drzwiach kościoła.
  2. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Krystian Bielicki             Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Marta Olęcka                  Parafia Św. Anny, Pietkowo

Zapowiedź I

Kamil Kuczyński             Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Natalia Popow                Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Zapowiedź I

Informacje na temat przeszkód kanonicznych do tych małżeństw prosimy zgłaszać w Kancelarii Parafialnej.