Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. W następną niedzielę, 5 czerwca, przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po mszy świętej o 12:00 spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  2. Nabożeństwo czerwcowe, ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, codziennie o 17:30
  3. Odwiedziny chorych, w sobotę 4 maja od godziny 9 rano, prosimy o zgłaszanie chorych potrzebujących posługi kapłana.
  4. Uroczystość I Komunii Świętej w naszej parafii w roku 2023 będzie 14 maja na mszy świętej o 12:00
  5. Zapraszamy nowych kandydatów na ministrantów, szczególnie dzieci, które w tym roku przyjęły po raz pierwszy Komunie Świętą. Zgłoszenia w zakrystii po mszy świętej.
  6. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Hubert Wenda             Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Ewa Kondratowicz       Par. Podwyższenia Krzyża Św. Bargłów Kościelny

Zapowiedź II

Informacje o przeszkodach kanonicznych do tych małżeństw prosimy zgłaszać w       Kancelarii Parafialnej.