III Niedziela Wielkanocna

1. Pierwsze spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania i ich rodziców będzie w przyszłą niedzielę na mszy o 12:00. Zostanie przedstawiony całoroczny program formacyjny w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  2. Odwiedziny chorych w tym miesiącu będą 7 maja od godziny 9 rano, prosimy o zgłaszanie potrzebujących odwiedzin kapłana.
  3. We wtorek, 3 maja przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze święte tak jak w niedzielę.
  4. Nabożeństwo majowe w naszej parafii codziennie o 17:30, bardzo serdecznie zapraszamy.
  5. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Michał Gołębiewski            Parafia Św. Krzyża w Łapach

Małgorzata Kozikowska    Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus w Kleosinie

Zapowiedz II

Adrian Maśluk                      Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus w Kleosinie

Agnieszka Anna Fydrych      Parafia NMP Saletyńskiej w Mrągowie

Zapowiedź II

Emilia Zakrzewska               Par.  św. Teresy od Dzieciątka  Jezus w Kleosinie

Damian Ponikowicki             Parafia Chrystusa Króla w Białymstoku

Zapowiedz I

Adam Rychorczuk               Par.  św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kleosinie

Julia Steckiewicz                Par. Świętej Trójcy w Juchnowcu Kościelnym