Przejdź do treści
Parafia Kleosin
Parafia Kleosin
Przejdź do stopki

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Treść

 

  1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się aktywnie w celebracje Triduum Paschalnego. Bardzo wielkie Bóg zapłać!
  2. Jutro, 18 kwietnia, II Dzień Świąt Wielkanocnych, msze święte tak jak w niedzielę.
  3. Z radością  informujemy,że dwaj nasi parafianie, alumni: Maciej Radziszewski i Robert Osiecki, 27 maja tego roku, w Archikatedrze Białostockiej zostaną wyświęceni na diakonów. Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach do tych święceń, proszony jest o zgłoszenie do kancelarii parafialnej.
  4. Po problemach związanych z pandemią, rozpoczynamy w Archidiecezji Białostockiej nowy program przygotowania młodzieży do sakramentu bierzmowania. Nowy program będzie  się  składał z jedenastu spotkań, tutaj w kościele parafialnym. Pierwsze spotkanie będzie miało miejsce 8 maja ( Niedziela Dobrego Pasterza) na mszy świętej o 12:00. Dalsze szczegóły odnośnie przygotowań będą ogłoszone.
  5. Ze sprzedaży palm na Niedzielę Palmową zostało zebrane 6500 zł. Jeszcze raz bardzo dziękuje tym, którzy zajęli się przygotowaniem palm a Radzie Parafialnej za zajęcie się dystrybucją. Ofiary te będą przeznaczone na dokończenie budowy naszej świątyni.
192449