1. Przyszła niedziela, 10 kwietnia to już Niedziela Palmowa, rozpoczyna się Wielki Tydzień. Na każdej mszy świętej poświęcenie palm.
  2. 8 kwietnia w piątek po Drodze Krzyżowej w dolnym kościele będziemy przygotowywać palmy na Niedzielą Palmową,a także w sobotę o 16:00 Zapraszamy chętnych do pomocy. Osobą kontaktową jest brat Marian Sadłowski SVD. Dystrybucją palm w Niedziele Palmową zajmą się członkowie Rady Parafialnej. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na budowę naszej świątyni.
  3. Dokładny plan świętowania Wielkiego Tygodnia będzie ogłoszony w przyszłą niedzielę, na pewno w Wielki Piątek będzie Droga Krzyżowa ulicami Kleosina o 15:00 i uroczysta msza rezurekcyjna z procesją o 22:00
  4. W sklepiku parafialnym są do nabycia świece paschalne, cena jednej świecy 15 zł. Dochód z tych świec jest przeznaczony na dzieła realizowane przez Caritas Archidiecezji Białostockiej.
  5. Koło Różańcowe Matki Boskiej Częstochowskiej złożyło ofiarę na kolejne witraże, 1000 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. We wtorek, wieczorem spotkanie ministrantów, rozpoczyna się mszą świętą o 18:00