IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Rekolekcje dla Szkoły Podstawowej będą 30 marca (środa), wygłosi nauki  o. Kazimierz Szałaj SVD, proboszcz parafii św. Jadwigi w Warszawie.
  2. W sobotę, 2 kwietnia od 9 rano odwiedziny chorych. Proszę zgłaszać imiona wiernych potrzebujących odwiedzin kapłana.
  3. W przyszłą niedzielę 3 kwietnia, na mszy o 12:00 poświęcenie świec i książeczek dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Po mszy świętej krótkie spotkanie z rodzicami.
  4. Także w przyszłą niedzielę po mszy świętej o 18:00 spotkanie parafialnej grupy synodalnej.
  5. Wzorem lat ubiegłych planujemy także w tym roku we własnym zakresie przygotować palmy na Niedzielę Palmową. Bardzo proszę o przynoszenie do kościoła zielonych gałązek wikliny, bukszpanu, no i oczywiście zapraszamy chętnych do pomocy w robieniu palm. Było by to w dolnym kościele, 8 i 9 kwietnia przed Niedzielą Palmową. Osobą kontaktową jest brat Marian Sadłowski SVD.
  6. W sklepiku parafialnym są do nabycia świece paschalne, cena jednej świecy 15 zł. Dochód z tych świec jest przeznaczony na dzieła realizowane przez Caritas Archidiecezji Białostockiej.
  7. Koło Różańcowe św. Jana Pawła II złożyło ofiarę na świece paschalną w wysokości 250 zł. Serdeczne Bóg zapłać.