III Niedziela Wielkiego Postu

1. Ojcu Maciejowi dziękujemy za wygłoszenie w tym roku rekolekcji wielkopostnych i życzymy mu dużo błogosławieństwa w pracy misyjnej na Śląsku.
  2. Rekolekcje dla Szkoły Podstawowej będą 30 marca (środa), wygłosi jeo. Kazimierz Szałaj SVD, proboszcz parafii św. Jadwigi w Warszawie.
  3. Wzorem lat ubiegłych planujemy także w tym roku we własnym zakresie przygotować palmy na Niedzielę Palmową. Bardzo proszę o przynoszenie do kościoła zielonych gałązek wikliny, bukszpanu, no i oczywiście zapraszamy chętnych do pomocy w robieniu palm. Było by to w dolnym kościele, 8 i 10 kwietnia przed Niedzielą Palmową. Osobą kontaktową będzie brat Marian Sadłowski SVD.
  4. Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w tym miesiącu, będzie 26 marca o 18:00
  5. W sklepiku parafialnych są do nabycia świece paschalne; duże po 15 zł.i małe po 10 zł. Dochód z tych świec jest przeznaczony na dzieła realizowane przez Caritas Archidiecezji Białostockiej.
  6. W najbliższy wtorek odbędzie się zebranie wszystkich ministrantów. Rozpoczynamy Mszą Św. o godzinie 18:00.