Przejdź do treści
Parafia Kleosin
Parafia Kleosin
Przejdź do stopki

I Niedziela Wielkiego Postu

Treść

  1. Najbliższa niedziela 13 marca jest dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. W tym dniu otaczamy również opieką modlitewną Papieża Franciszka w 9 rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową.
  2. W czasie Wielkiego Postu serdecznie zapraszamy na następujące nabożeństwa w naszym Kościele Parafialnym:  Niedziela 07.30 Godzinki o Męce Pańskiej. Niedziela 17.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Piątek 16.30 i 17.30 Droga Krzyżowa.
  3. Do puszek na pomoc Ukrainie zostały złożone ofiary w wysokości 17800 złotych, które już zostały przekazane do Caritas Archidiecezji Białostockiej. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc i solidarność z cierpiącym narodem ukraińskim.
  4. Na czas Wielkiego Postu w naszej świątyni parafialnej jest wystawiona skarbonka na jałmużnę wielkopostną. Ze złożonych do niej ofiar będziemy wspomagali rodziny potrzebujące materialnego wsparcia Parafii.
  5. W Kaplicy Domu Zakonnego od poniedziałku do soboty, mamy wystawienie Najświętszego Sakramentu w godzinach od 08:00 do 20:00. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania i adoracji Pana Jezusa. Drzwi do kaplicy znajdują się po lewej stronie przed wejściem na Furtę.

 

309629