VII Niedziela Zwykla

1. W przyszłą niedzielę, 27 lutego w Domu Zakonnym w Kleosinie, mszę świętą o 12:00 odprawi ks. Arcybiskup Józef Guzdek metropolita białostocki. Będzie to msza odpustowa ku czci św. Kazimierza związana także z poświęceniem nowego ołtarza w kaplicy zakonnej.
  2. Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w tym miesiącu będzie w sobotę 26 lutego o 18:00. Prosimy o zgłaszanie imion wiernych zmarłych.
  3. 27 lutego, w niedziele na mszy świętej o 10:00 poświęcenie medalików dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Po mszy świętej spotkanie z rodzicami.
  4. W następną niedzielę, 27 lutego, zbiórka do puszek na cele misyjne Kościoła, "Ad Gentes".
  5. Została złożona ofiara na kościół w wysokości 2000 zł, ofiarodawcy chcą pozostać anonimowi. Serdeczne Bóg zapłać.