II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. 6 stycznia w czwartek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze święte tak jak w niedzielę. Na każdej mszy poświęcana zostanie kreda, którą oznaczamy drzwi naszych mieszkań. Taca z tego dnia jest przeznaczona na misyjne cele Kościoła.Także tego dnia przypada 9 rocznica śmierci o. Janusza Walerowskiego SVD. Po mszy świętej o 10:00 złożymy kwiaty na jego grobie i odmówimy dziesiątkę różańca.
  2. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca, po mszy wieczornej nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. Odwiedziny chorych 8 stycznia od godziny 9 rano.
  4. Dane statystyczne parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus za rok 2021
  • Chrzty                                          47
  • Pierwsza Komunia Świeta        46
  • Śluby                                            18
  • Liczba zmarłych                          27
  1. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Wojciech Gradkowski          Parafia Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Kleosin

Kamila Kraczaj                      Parafia NSP Jezusa, Jeleniewo

Zapowiedź I

Informacje o przeszkodach kanonicznych do tego małżeństwa prosimy zgłaszać w Kancelarii Parafialnej.