Przejdź do treści
Parafia Kleosin
Parafia Kleosin
Przejdź do stopki

IV Niedziela Adwentu

Treść

 

  1. 24 grudnia, w piątek w wigilie Narodzenia Pańskiego w naszym kościele będą dwie pasterki: pierwsza o 22:00 i druga o 24:00  Bardzo serdecznie zapraszamy!
  2. 25 grudzień, sobota, Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze święte tak jak w niedzielę, ale nie będzie mszy świętej o 18:00
  3. W tym roku z racji Niedzieli Świętej Rodziny, opuszcza się święto św. Szczepana pierwszego męczennika. Msze święte w tym dniu tak jak w niedziele.
  4. Msza święta w intencji wiernych zmarłych w tym miesiącu będzie sprawowana 25 grudnia w sobotę o 12:00  Prosimy o zgłaszanie imion wiernych zmarłych.
  5. W zeszłą niedzielę odbyła się zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w tragicznym pożarze w Kleosinie na ulicy Wyszyńskiego. Zostało zebrane 14500 zł. Pieniądze zostały przekazane poszkodowanym. Bardzo dziękuje w ich imieniu za Waszą ofiarność. Serdeczne Bóg zapłać!
  6. W najbliższy wtorek zapraszamy wszystkich ministrantów na spotkanie, na którym zaplanujemy służbę liturgiczną podczas Świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie rozpoczyna się Mszą Świętą o godz. 18:00.
100124