XXVII Niedziela Zwykla

1. Październik jest miesiącem modlitwy różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w naszej świątyni o godzinie 17:30. Szczególnie oczekujemy na dzieci, które będą go prowadzić.
  2. Odwiedziny chorych będą 9 października, w sobotę od 9:00 rano. Prosimy zgłaszać telefonicznie lub osobiście nowe osoby, które kapłani mogą odwiedzić z posługą duszpasterską.
  3. Dziękujemy tym wszystkim, którzy zaangażowali się w świętowanie tegorocznego odpustu parafialnego, szczególnie za przygotowanie nowenny do św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Wielkie Bóg zapłać.
  4. W przyszłą niedzielę, 10 października zbiórka do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  5. Pierwsza Komunia Święta w roku 2022 będzie w niedzielę, 15 maja o godzinie 12:00.