XXV Niedziela Zwykła

1. Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w tym miesiącu, będzie odprawiona 25 września o 18:00, prosimy o zgłaszanie imion wiernych zmarłych.
  2. Bardzo dziękujemy narzeczonym: Marcinowi Acewicz i Annie Jarockiej za ofiarowanie nowego mszału dla naszej parafii z okazji zawarcia sakramentu małżeństwa. Po raz pierwszy mszałbędzie użyty w czasie odpustu parafialnego, 1 października tego roku. Wielkie Bóg zapłać.
  3. Ofiarę na nowe witraże w kwocie 1000 zł. złożyła Grupa Misyjna Przyjaciół Misji z Kleosina. Serdeczne Bóg zapłać.
  4. Spotkanie Ministrantów odbędzie się w najbliższy wtorek. Rozpoczynamy Mszą Św. o godzinie 18:00.
  5. Od wtorku 21 września w salce Domu Misyjnego Księzy Werbistów rozpoczynają się katechezy dla dorosłych i młodzieży. Będą one kontynuowane we wtorki i czwartki o godzinie 18:45. Są to katechezy zaczynające wtajemniczenie do dojrzałej wiary. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją wiarę. Katechezy te pomogą małżeństwom odnaleźć jedność, samotnym i cierpiącym sens życia i wszystkim dadzą światło, aby odkryć, że życie z Bogiem jest piękne.
  6. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Marcin Acewicz  Parafia Św. Antoniego, Sokółka

Anna Jarocka  Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Zapowiedź: II

Eryk Michalski  Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Aleksandra Paśniewska  Parafia św. Wojciecha , Białystok

Zapowiedź II

Sebastian Snarski  Parafia Św. Trójcy, Juchnowiec

Marzena Pawluczuk  Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Zapowiedź I

Anna Chomicka Parafia św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Grzegorz Lasota  Parafia Ducha Świętego, Białystok

Zapowiedz I

Informacje o przeszkodach kanonicznych do tych małżeństw,prosimy zgłaszać w Kancelarii Parafialnej.