Przejdź do treści
Parafia Kleosin
Parafia Kleosin
Przejdź do stopki

XXIII Niedziela Zwykła

Treść

 

  1. Po okresie wakacyjnym Kancelaria Parafialna ponownie jest otwarta od wtorku do soboty w godzinach: 8.30 – 10.00oraz 16.30 – 17.30.
  2. We wtorek 7 września odbędzie się spotkanie ministrantów i kandydatów. Rozpoczynamy Mszą Św. o godzinie 18:00.
  3. W sobotę 11 września od godziny 9.00 kapłani naszej Parafii odwiedzą chorych w ich domach. Prosimy o zgłaszanie nowych chorych aby mogli być objęci opieką duszpasters
  4. W niedzielę 12 września we Mszy Św. o godz. 12:00, Ojciec Andrzej Grecki, Werbista pracujący w Kanadzie, pochodzący z naszej Parafii, będzie obchodził Jubileusz 25-lecia kapłaństwa. Serdecznie zapraszamy.
  5. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne naszej Archidiecezji.
  6. Zapraszamy osoby, które chciałyby zrobić coś dla misji, do pomocy w składaniu czasopisma werbistowskiego„MISJONARZ” w Domu Zakonnym przy naszej Parafii. Rozpoczynamy codziennie o godzinie 8:00.
  7. Ojciec Henryk Piotrowski zaprasza na kurs języka hiszpańskiego. Jest on przeznaczony dla młodzieży i dorosłych. Spotkanie organizacyjne dla chętnych odbędzie się w przyszłą sobotę 11 września o godzinie 9:00.                                                                                                                              Przychodzimy na furtę Domu Zakonnego. Również można skontaktować się z O. Henrykiem po Mszach Świętych na Parafii albo napisać na jego adres meilowy, który podany jest na stronie internetowej Parafii (w zakładce:„Księża w Parafii”).
  8. Zapraszamy do uczestnictwa w naszym chórze parafialnym oraz w chórze męskim.Więcej informacji u naszego organisty.
  9. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Adrian Kulhawik   Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Julita Dzienis         Parafia Zwiastowania NMP, Dobrzyniewo

Zapowiedź: I

Informacje o przeszkodach kanonicznych do tego małżeństwa,prosimy zgłaszać w Kancelarii Parafialnej.

 

 

215792