Przejdź do treści
Parafia Kleosin
Parafia Kleosin
Przejdź do stopki

XXI Niedziela Zwykła

Treść

  1. W sobotę, 4 września 2021 roku o godzinie 11:00 w archikatedrze białostockiej odbędzie się uroczysta msza święta z ingresem ks. Arcybiskupa Józefa Guzdka, nowego metropolity białostockiego. Wszyscy jesteśmy zaproszeni na świętowanie tego ważnego wydarzenia dla naszej archidiecezji.
  2. Także w sobotę, 4 września jesteśmy zaproszeni na doroczną pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie. Z racji ingresu nie będzie zorganizowanej pielgrzymki z naszej parafii. Zachęcam do indywidulanego pielgrzymowania. Pielgrzymka tradycyjnie wyruszy o 7:00 rano sprzed Białostockiej Katedry. Główna msza  święta w Krypnie będzie o 18:00. Znaczki pielgrzymkowe można będzie nabyć w zakrystii, cena 5 złotych. Ważna informacja, z racji ingresu ulica Kościelna będzie zamknięta dla ruchu drogowego.
  3. Mobilne Centrum Badań organizuje badania lekarskie w ambulansie diagnostycznym w środę 25 sierpnia o 11:00, przy parkingu obok Domu Misyjnego. Szczegóły na plakatach i ulotkach na stoliku przy wejściu do kościoła.

 

110102