11 LIPIEC 2021

1. Niedzielny plan MszyŚwiętych w naszej Parafii jest następujący: 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00 Serdecznie zapraszamy.

2. W lipcu i sierpniu Kancelaria Parafialna jest nieczynna. Wszystkie sprawy załatwiamy w Zakrystii z kapłanem celebrującym Mszę Świętą poranną lub wieczorną. W innych sprawach prosimy dzwonić na furtę Domu Zakonnego.

3. Za zgodą Kurii Metropolitarnej w Białymstoku, dzisiaj przeprowadzana jest zbiórka do puszek na rzecz chorego dziecka, Nikodema Wasilewskiego. Dziękujemy za ofiarność.

4. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Michał Kopiczko           Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Natalia Wasilewska     Parafia Ducha Świętego, Białystok

Zapowiedź:  I

Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach do tego małżeństwa, proszony jest o skontaktowanie się z kapłanem w Zakrystii.