VI NIedziela Wielkanocna, 16 maja 2021

1. W przyszłą niedziele, 23 maja przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, to także zakończenie okresu wielkanocnego w Kościele.
  2. Formalnie nie ma w tym roku tak zwanego „białego tygodnia”, ale bardzo serdecznie zapraszamy na mszę wieczorne w tym tygodniu wszystkie dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przyjęły Komunie Świętą. W środę na mszy świętej wieczornej poświęcenie prezentów.
  3. Także w przyszłą niedziele, neoprezbiterzy z Pieniężna: o. Godfred Koranteng SVD i o. Paweł Wodzeń SVD odprawią o godzinie 12:00 swoją mszę prymicyjną. Po mszy świętej błogosławieństwo prymicyjne. Serdecznie zapraszamy!
  4. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Mateusz Guziejko                               Parafia św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Zuzanna Nowakowska                       Parafia św. Trójcy Juchnowiec Kościelny

Zapowiedz I

Piotr Maśluk                                       Parafia  św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Magdalena Henryka Mikołajun          Par. Miłosierdzia Bożego, Bielsk Podlaski

Zapowiedz I

Rafał Paluchiewicz                           Parafia św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Karolina Prokopiuk                           Parafia Wniebowzięcia NMP, Białystok

Zapowiedź I

Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach do tych małżeństw, proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.