XXIX Niedziela Zwykła

1. W listopadzie bardziej pamiętamy o naszych zmarłych. W naszym kościele, cały listopad w intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach będzie odmawiany różaniec. Różaniec będzie prowadzony przez członków Kół Różańcowych naszej parafii. Kartki do wypominek można zabrać ze stolika z tyłu kościoła. Prosimy o wyraźne wypisywanie imion wiernych zmarłych.
  2. Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w tym miesiącu będzie w sobotę 26 października o 18:00 prosimy o zgłaszanie imion wiernych zmarłych.
  3. We wtorek, 22 października przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Odpust w parafii św. Jana Pawła II Ignatki-Osiedle.
  4. W dniach 25 do 27 października tego roku w Hodyszewie będą miały miejsce rekolekcje dla małżonków pragnących pogłębić i polepszyć dialog małżeński. Rekolekcje są prowadzone przez duszpasterstwo rodzin. Zapraszamy chętnych.
  5. W przyszłą niedzielę 27 października na Mszy Św. o godzinie 10:00 nowi ministranci z naszej parafii: Jan Korolczuk, Krystian Stankiewicz i Przemysław Kondzior zostaną wprowadzeni do liturgicznej służby ołtarza.
  6. Została złożona ofiara na budowę kościoła / witraże w wysokości 6 tysięcy złotych. Ofiarodawcy chcą pozostać anonimowi. Wielkie Bóg zapłać.