XXVIII Niedziela Zwykła

1. Następną niedziele 20 października będziemy świętować jako Niedzielę Misyjną, w sposób szczególny będziemy modlić się w misyjnych intencjach Kościoła. Taca z tej niedzieli będzie przeznaczona na misje.
  2. Tradycyjnie w listopadzie bardziej pamiętamy o naszych zmarłych. W naszym kościele, cały listopad w intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach będzie odmawiany różaniec. Różaniec będzie prowadzony przez członków Kół Różańcowych naszej parafii. Kartki do wypominek można zabrać ze stolika z tyłu kościoła. Prosimy o wyraźne wypisywanie imion wiernych zmarłych.
  3. Także w przyszłą niedziele, na mszy świętej o 10:00 poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii. Po mszy świętej w dolnym kościele spotkanie z rodzicami. Prosimy o obecność.
  4. W Białymstoku od 6 października do 1 listopada odbywają się Dni Kultury Chrześcijańskiej. Na tablicy ogłoszeń jest wywieszony program obchodów.