XXVII Niedziela Zwykła

1. Miesiąc październik to szczególny czas różańca, w naszym kościele nabożeństwo różańcowe będzie codziennie o 17:30, na które zapraszamy wszystkich a szczególnie dzieci do odmawiania różańca z kapłanem przed ołtarzem.
  2. Dzieci zapraszamy do uczestnictwa w scholi, która śpiewa na mszy świętej o 10:00, a młodzież i dorosłych do chóru parafialnego. Spotkania chóru w każdą środę o 19:00 i w niedziele o 11:30
  3. Spotkanie ministrantów odbędzie się we wtorek 8 października i rozpocznie się mszą św. o godzinie 18:00 Serdecznie zapraszamy.
  4. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone dla ofiar powodzi na Dolnym Śląsku w kwocie 13010 zł. Pieniądze już zostały przekazane na Caritas na pomoc dla powodzian.