XXVI Niedziela Zwykła

1. Pierwszego października, we wtorek przypada uroczystość św. Teresy od Dzieciątka Jezus, patronki naszej parafii. Uroczysta msza odpustowa będzie o 18:00, będzie jej przewodniczył o. Adam Madejczyk SVD, misjonarz pracujący w Rosji. Bardzo gorąco zapraszamy na celebracje tego ważnego wydarzenia parafialnego.
  2. Natomiast 30 września, dzień wcześniej zapraszamy na całodzienna adoracje Najświętszego Sakramentu w naszym kościele, w sposób szczególny Koła Różańcowe, dzieci. Będziemy się modlić w intencjach naszej wspólnoty parafialnej. Adoracja rozpocznie się po mszy św. o 7:00 rano do 17:30 po południu. Bardzo prosimy aby znaleźć czas w tym dniu na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem.
  3. Miesiąc październik to szczególny czas różańca, w naszym kościele nabożeństwo różańcowe będzie codziennie o 17:30, na które zapraszamy wszystkich a szczególnie dzieci do odmawiania różańca z kapłanem przed ołtarzem.
  4. Dzieci zapraszamy do uczestnictwa w scholi, która śpiewa na mszy świętej o 10:00, a młodzież i dorosłych do chóru parafialnego. Spotkania chóru w każdą środę o 19:00 i w niedziele o 11:30
  5. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc ofiarom powodzi na Dolnym Śląsku.
  6. Odwiedziny chorych w tym miesiącu, w sobotę 5 października od godziny 9 rano, prosimy o zgłaszanie parafian potrzebujących odwiedzin duszpasterzy w domu.