XXV Niedziela Zwykła

1. Zostały zainstalowane dwa nowe witraże w naszym kościele: św. Faustyna i św. Antoni Padewski, jeszcze raz dziękujemy za złożone ofiary na ten cel.
  2. Członkowie Chóru Parafialnego złożyli ofiarę na kolejne witraże, 16500 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
  3. Na drugi rok planujemy dwa kolejne: św. o. Pio i św. Cecylia patronka muzyki kościelnej. Jeśli chodzi o św. Józefa, jego witraż będzie w okrągłym oknie po prawej stronie kościoła ale to w dalszej przyszłości.
  4. W przyszłą niedziele na msze święta o 10:00 zapraszamy w sposób szczególny dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej, po mszy świętej w dolnym kościele spotkanie dla rodziców. Prosimy o obecność.
  5. Msza święta w intencji zmarłych polecanych w tym miesiącu będzie 28 września o 18:00
  6. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Damian Zachowicz           Parafia w Kleosinie

Katarzyna Wróblewska   Parafia Św. Jana Pawła II w Grajewie

Kto by wiedział o przeszkodach kanonicznych do tego małżeństwa proszony jest o poinformowanie w kancelarii parafialnej.