XXIII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy Ojcu Mario i licznym parafianom za wczorajszy trud pielgrzymowania do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie i za wyproszone łaski Boże dla naszej parafii.
  2. Dzisiaj Księża Werbiści obchodzą kolejną rocznicę założenia przez Św. Arnolda Janssena Zgromadzenia Słowa Bożego i rozpoczynają roczne przygotowania do celebracji 150-tej rocznicy swego istnienia i działalności misyjnej.
  3. W najbliższy wtorek 10 września zapraszamy wszystkich ministrantów na powakacyjne spotkanie, które rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 18:00 Zapraszamy też nowych chłopców i dziewczyny, którzy chcieliby przygotować się do służby ministranckiej.
  4. Pierwsze powakacyjne spotkanie kandydatów do bierzmowania z naszej parafii odbędzie się za tydzień, w niedzielę 15 września, podczas Mszy św. o godz. 12:00, po której dalsza część spotkania.
  5. W najbliższą sobotę 14 września od godziny 9:00 będą odwiedziny chorych w naszej parafii. Prosimy o zgłaszanie osób potrzebujących wizyty duszpasterskiej w domu.
  6. Przypominamy, że można już zapisywać msze święte na rok 2025.