Przejdź do treści
Parafia Kleosin
Parafia Kleosin
Przejdź do stopki

XIII Niedziela Zwykła

Treść

  1. W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) kancelaria parafialna będzie nieczynna, wszelkie sprawy proszę załatwiać w zakrystii po mszach świętych, w pilnych sprawach proszę zgłaszać się na furtę Domu Misyjnego.
  2. Także w okresie wakacyjnym nie ma odwiedzin chorych, w pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny.
  3. Wracamy do zwykłych nabożeństw w naszym kościele: we wtorki nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w środy do Matki Bożej Nieustającej pomocy, w czwartki o 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątki koronka do Bożego Miłosierdzia po mszy św. wieczornej. Bardzo zapraszamy!
  4. 38 Białostocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 30 lipca – 12 sierpnia 2024. Pielgrzymka wyruszy pod hasłem: „Przez lustro Maryi”. Zapisy na pielgrzymkę będą przyjmowane od 25 do 29 lipca w godzinach 17-19:00                  w Arkadach Katedralnych Archidiecezji Białostockiej.
  5. W tym tygodniu, od wtorku do soboty, grupa ministrantówz naszej parafii wraz z opiekunami udają się do Zakopanego na coroczny wyjazd wakacyjny. Życzymy im dobrej pogody i radosnego wypoczynku.
  6. Z okazji jubileuszu 25 lecia beatyfikacji męczenników werbistów, został wydany album pod tytułem: „Świadkowie Słowa Bożego.” Książeczki są wystawione na stoliku z tyłu kościoła, prosimy o zabranie, życzymy owocnej lektury.
  7. 6 lipca, w sobotę odbędzie się Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Królowej Rodzin w Juchnowcu. Z naszej parafii dołaczamy się do grupy białostockiej, spotykamy się o 9:00 przy przystanku autobusowym w kierunku na Juchnowiec. Prosimy zabrać ze sobą chusty ze św. Teresą od Dzieciątka Jezus. Zakończenie pielgrzymki mszą świętą o 12:00 której będzie przewodniczył ks. Bp Henryk Ciereszo. Powrót do domu we własnym zakresie. Gorąco zapraszamy do uczestnictwa.
317969