Przejdź do treści
Parafia Kleosin
Parafia Kleosin
Przejdź do stopki

X Niedziela Zwykła

Treść

 

 

  1. Bardzo dziękujemy rodzinom, które przygotowały ołtarze na zakończenie Oktawy Bożego Ciała, i wszystkim, którzy aktywnie włączyli się do procesji eucharystycznej. Serdeczne Bóg zapłać!
  2. W czerwcu codzienne nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, o 17:30
  3. We wtorek 12 czerwca doroczne wspomnienie błogosławionych męczenników Werbistów; o. Ludwik Mzyk, o. Stanisław Kubista, o. Alozjy Liguda i br. Grzegorz Bolesław Frąckowiak. To młodzi ludzie, którzy oddali swoje życie za wiarę w niemieckich obozach śmierci w czasie II Wojny Światowej.
  4. Zapraszamy do Grupy Ministranckiej naszej Parafii chłopców i dziewczynki, którzy przystąpili już do Pierwszej Komunii Świętej. Chętni mogą zgłaszać się w zakrystii.
  5. W przyszłą niedzielę 16 czerwca o godzinie 11:00 odbędzie się spotkanie z rodzicami ministrantów wyjeżdzających do Zakopanego. Konieczna obecność przynajmniej jednego rodzica.
  6. Członkowie Koła Różańcowego Matki Boskiej Bolesnej złożyli ofiarę na dokończenie budowy naszej świątyni w wysokości 1000 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. W przyszłą niedzielę, 16 czerwca zbiórka do puszek na uczelnie katolickie w Polsce.
  8. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:  Karol Malwiński  Parafia w Kleosinie i Natalia Malwińska  Parafia Prawosławna Św. Jerzego w Białymstoku oraz Paweł Borowski Parafia w Kleosinie i Karolina Stefaniak Par. Św. Karola Boromeusza w Białymstoku. Kto by wiedział o przeszkodach kanonicznych do tych małżeństw proszony jest o zgłoszenie w kancelarii parafialnej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

309629