IX Niedziela Zwykła

1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali ołtarze na Boże Ciało, wzięli czynny udział w procesji. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. W czwartek 6 czerwca o 18:00 zakończenie Oktawy Bożego Ciała, po mszy świętej błogosławieństwo dzieci oraz wianków. Zapraszamy jeszcze raz dzieci do sypania kwiatów czasie krótszej procesji.
  3. W czerwcu codzienne nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, o 17:30
  4. Zapraszamy do Grupy Ministranckiej naszej Parafii chłopców i dziewczynki, którzy przystąpili już do Pierwszej Komunii Świętej. Chętni mogą zgłaszać się w zakrystii.
  5. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Kamil Szoda                 Parafia w Kleosinie

Patrycja Lasota             Parafia w Kleosinie

Zapowiedz II

Paweł Aleksander Plago    Parafia w Kleosinie

Aleksandra Bielecka         Parafia Św. Piotra i Pawła w Suwałkach

Zapowiedź:  II

Kto by wiedział o przeszkodach kanonicznych do tych małżeństw proszony jest o zgłoszenie w kancelarii parafialnej.