Uroczystość Najświętszej Trójcy

W tym tygodniu, w czwartek 30 maja przypada uroczystość Bożego Ciała. Msze święte w tym dniu: 8:00, 10:00 i 18:00 Po mszy świętej o 10:00 procesja do czterech ołtarzy, plan procesji jest następujący:

I Ołtarz                                          Przed posesją państwa Renaty i Stanisława Andrzejewskich

II Ołtarz                                          Na ulicy Zdrojowej, przed posesją pana Bazylego Krupicz

III Ołtarz                                          Przy Krzyżu Parafialnym

IV Ołtarz                                          Przed posesją państwa Emilii i Macieja Wiszniewskich

Bardzo prosimy o pomoc sąsiedzką przy przygotowaniu i dekorowaniu ołtarzy abyśmy godnie i z głęboką wiarą szli z Jezusem Eucharystycznym po ulicach Kleosina. Już teraz wielkie Bóg zapłać za współpracę.

1. Tradycyjnie zapraszamy dzieci do sypania kwiatów, dorosłych o przynoszenie tych kwiatów do kościoła. Próba dla dzieci będzie w środę po mszy świętej wieczornej.
  2. Od 1 czerwca codzienne nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, o 17:30
  3. Odwiedziny chorych w sobotę pierwszego czerwca od godziny 9 rano.
  4. Zapraszamy do Grupy Ministranckiej naszej Parafii chłopców i dziewczynki którzy przystąpili już do Pierwszej Komunii Świętej. Wszystkich chętnych zapraszamy wraz z rodzicami na spotkanie w najbliższy wtorek 28 maja o godzinie 18.30 w kościele.
  5. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Kamil Szoda               Parafia w Kleosinie

Patrycja Lasota           Parafia w Kleosinie

Zapowiedź:  I

Paweł Aleksander Plago    Parafia w Kleosinie

Aleksandra Bielecka          Parafia Św. Piotra i Pawła w Suwałkach

Zapowiedź:  I

Kto by wiedział o przeszkodach kanonicznych do tych małżeństw proszony jest o zgłoszenie w kancelarii parafialnej.