Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. W tym tygodniu zapraszamy szczególnie dzieci, które przyjęły Pierwszą Komunie na msze święte wieczorne (Biały Tydzień), poświęcenie prezentów w środę na mszy świętej o 18:00
  2. W przyszłą niedzielę, 19 maja przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, to także zakończenie okresu wielkanocnego w Kościele.
  3. Także w przyszłą niedziele, na mszy świętej o 12:00 rozpoczęcie cyklu przygotowań młodzieży z naszej parafii do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Po mszy świętej obowiązkowe spotkanie dla młodzieży i rodziców, na spotkanie proszę przynieść świadectwo ukończenia katechezy w Szkole Podstawowej.
  4. Spotkanie rodziców ministrantów wyjeżdzających w miesiącu lipcu do Zakopanego odbędzie się w przyszłą niedzielę 19 maja o godzinie 11:00
  5. Za zgodą Kurii Metropolitarnej w Białymstoku, w przyszłą niedzielę, 19 maja na wszystkich mszach zbiórka do puszek na pomoc ciężko chorej Aleksandry Gadomer. Bardzo prosimy o wsparcie!
  6. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Damian Korol              Parafia w Kleosinie

Agata Baranowska     Parafia Św. Floriana w Białymstoku

Zapowiedz I

Kto by wiedział o przeszkodach kanonicznych do tego małżeństwa proszony jest o zgłoszenie w kancelarii parafialnej.