Przejdź do treści
Parafia Kleosin
Parafia Kleosin
Przejdź do stopki

V Niedziela Wielkiego Postu

Treść

  1. Przyszła niedziela, 24 marca to już Niedziela Palmowa Męki Pańskiej, początek Wielkiego Tygodnia. Na każdej mszy świętej poświęcenie palm. Dokładny plan celebrowania Triduum Paschalnego będzie podany w przyszłą niedzielę. Bardzo gorąco zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w tych ostatnich dniach Wielkiego Postu, w czasie Triduum nie spowiadamy!
  2. Tak jak w zeszłym roku, planujemy robienie palm na Niedzielę Palmową, prace rozpoczniemy w czwartek, piątek (21,22 marzec) po południu w dolnym kościele. Proszę o przynoszenie zielonych gałązek bukszpanu, wiklin. Koordynatorem jest br. Marian Sadłowski SVD. Prosimy o nabywanie palm przed mszą  świętą, dystrybucją zajmą się członkowie Rady Parafialnej.
  3. Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w marcu będzie w Wielką Sobotę o 22:00
  4. Spotkanie/Droga Krzyżowa/ dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania będzie nie 23 ale 29 marca (Wielki Piątek) o 15:00, po Drodze Krzyżowej, krótkie spotkanie w kościele.
  5. Pierwsze spotkanie wszystkich Ministrantów w celu przygotowania liturgii Wielkiego Tygodnia odbędzie się w przyszłą sobotę 23 marca o godz. 11:00 a następne spotkania będą w wielki poniedziałek, wielki wtorek i wielką środę. Obecność obowiązkowa.
288033