Przejdź do treści
Parafia Kleosin
Parafia Kleosin
Przejdź do stopki

III Niedziela Wielkiego Postu

Treść

 

  1. Jutro, 4 marca przypada Uroczystość św. Kazimierza, królewicza, głównego patrona archidiecezji białostockiej, to także dzień odpustu w Domu Misyjnym w Kleosinie. Msześwięte tak jak w zwykły dzień.
  2. Do naszego kościoła zostało ofiarowanych pięć nowych, dębowych klęczników: 4 od państwa Barbary i Andrzeja Chodorowskich, jeden od pani Jagody Radziwon. Jest to wotum wdzięczności Bogu za otrzymane łaski. Wielkie Bóg zapłać za tak wielki dar. Trzy z nich będą używane przy rozdawaniu Komunii dla tych, którzy preferują przyjęcie Pana Jezusa w pozycji klęczącej.
  3. W przyszłą niedzielę, 10 marca spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, razem z rodzicami. Spotkanie rozpocznie się mszą świętą o 12:00, prosimy o obowiązkowe przybycie, zostanie ustalony już liturgiczny program bierzmowanie, które będzie miało miejsce 20 kwietnia (sobota) o 18:00.
  4. Także 10 marca w niedzielę na mszy świętej o 10:00 poświęcenie książeczek dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Po mszy spotkanie formacyjne dla rodziców.
  5. Pierwsza Komunia w 2025 roku w naszym kościele będzie 11 maja, na mszy świętej o 12:00
288054