Przejdź do treści
Parafia Kleosin
Parafia Kleosin
Przejdź do stopki

Wigilia Bożego Narodzenia

Treść

  1. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie/ dekoracje naszej świątyni na Boże Narodzenie. Państwu Barbarze i Andrzejowi Chodorowskim za ofiarowanie pięknych choinek na te święta. Serdeczne Bóg zapłać!
  2. Ksiądz biskup Józef Guzdek, metropolita białostocki udziela dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych wpiątek 29 grudnia 2023 roku.
  3. Jutro, w uroczystość Narodzenia Pańskiego plan mszy jest następujący: 8:00. 10:00 i 12:00, nie ma mszy o 18:00 W Drugi Dzień Świąt, 26 grudnia msze święte tak jak w niedziele: 8:00, 10:00. 12:00 i 18:00
  4. W przyszłą niedzielę, 31 grudnia, nabożeństwo na zakończenie Starego Roku, po mszy świętej o 18:00
  5. Została złożona ofiara na budowę kościoła w wysokości 200 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
  6. Wizytę duszpasterską/kolędę rozpoczniemy 2 stycznia. Plan jest na stronie parafialnej i na tablicy ogłoszeń.
  7. Plan kolędy:

Po kolędzie będą chodzić: o. Franciszek, o. Roger, o. Henryk i o. Mario. W zwykłe dni i w niedzielę wizyta duszpasterska rozpoczyna się o 16:00, w soboty o 10:00 Tradycją lat ubiegłych, jeśli to możliwe bardzo prosimy o przychodzenie po kapłanów na furtę Domu Misyjnego. Także w tym roku będą chodzili z nami ministranci, będą zbierać datki na wakacyjny wyjazd formacyjny.

 

Wtorek                                2 styczeń                            Wyszyńskiego 10 (2 kapłanów)

                                                                                      Wyszyńskiego 2

                                                                                      Wyszyńskiego 3

 

Środa                                   3 styczeń                            Wyszyńskiego 6 (2 kapłanów)

                                                                                      Wyszyńskiego 4

                                                                                       Wyszyńskiego 4 A

                                                                                        Wyszyńskiego 6 A

 

Czwartek                            4 styczeń                            Wyszyńskiego 8 (2 kapłanów)

                                                                                    Wyszyńskiego 5

                                                                                    Wyszyńskiego 7                                                                                             

Piątek                                  5 styczeń                            Wańkowicza

                                                                                       Asnyka (2 kapłanów)

                                                                                       Tarasiuka

Sobota                                 6 styczeń                            Nie chodzimy po kolędzie

 

Niedziela                           7 styczeń                            Reja

                                                                                    Żeromskiego

 

Poniedziałek                     8 styczeń                             Baczyńskiego (2 kapłanów)

                                                                                    Norwida (2 kapłanów)

 

Wtorek                                9 styczeń                           Dąbrowskiej (2 kapłanów)

                                                                                    Reymonta (2 kapłanów)

               

Środa                                   10 styczeń                         Zdrojowa (2 kapłanów)

                                                                                     Gałczyńskiego (2 kapłanów)

 

Czwartek                            11 styczeń                          Broniewskiego (2 kapłanów)

                                                                                   Tuwima (2 kapłanów)

 

Piątek                                  12 styczeń                          Morcinka (2 kapłanów)

                                                                                     Staffa (2 kapłanów)

 

Sobota                                 13 stycznia                       Nie chodzimy po kolędzie

Niedziela                            14 stycznia                         Kochanowskiego,

                         Konopnickiej, Słowackiego,

                                                                                    Sienkiewicza, Jana Pawła II

                        (2  kapłanów)

Poniedziałek                     15 styczeń                          Prusa

                                                                                 Długosza (2 kapłanów)

Wtorek                                16 styczeń                       Walerowskiego 19

                       (2 kapłanów)

                                                                                  Walerowskiego 25

                      (2 kapłanów)

Środa                                   17 styczeń                          Walerowskiego 21

                                                                                      Walerowskiego 19 A

                                                                                      Walerowskiego 23

 

Czwartek                            18 styczeń                          Walerowskiego Domki  

                                                                                    Zdrojowa blok 43

                                                                                     Kraszewskiego 1

                                                                                    Kraszewskiego 2         

Piątek                                   19 styczeń                         Kraszewskiego 4

                                                                                     Kraszewskiego 6

                                                                                     Kraszewskiego 8 (2 kapłanów)

 

Sobota                                 20 styczeń                          Zambrowska  i Mickiewicza

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Niedziela                           21 styczeń                         Kraszewskiego 2 B

                                                                                    Kraszewskiego 2 D

 

Poniedziałek                     22 styczeń                          Kraszewskiego 10

                                                                                 Kraszewskiego 12

                                                                                 Kraszewskiego 14

                                                                                 Kraszewskiego 2A                                                                                        

 

Wtorek                                23 styczeń               Kraszewskiego 2 E

              (2 kapłanów)

                                                                         Kraszewskiego 2 F

             (2 kapłanów)

 

Środa                                    24 styczeń             Kraszewskiego 10 B

                                                                          Kraszewskiego 2 C

              (2 kapłanów)

 

Czwartek                            25 styczeń           Kraszewskiego 10 A

          ( 2 kapłanów)

                                                                    Kraszewskiego nowy blok

Zakończenie kolędy

 

 

 

 

 

 

                                                                                                           

269225