XXXI Niedziela Zwykła

1. Różaniec w intencji wiernych zmarłych wspominanych w wypominkach jest codziennie o 17:25, różaniec prowadzą Koła Różańcowe. Plan odmawiania różańca dla Kół jest na tablicy ogłoszeń.
  2. W przyszłą niedziele, 12 listopada, na mszy o 10:00 spotkanie dzieci i rodziców przygotowujący się do Pierwszej Komunii. Po mszy świętej w dolnym kościele katecheza dla rodziców.
  3. W sobotę 11 listopada, Dzień Niepodległości Polski, zapraszamy na msze świętą w intencji Ojczyzny, po mszy krótki koncert patriotyczny w wykonaniu zespołu „Srebrne nutki”, po koncercie złożymy kwiaty przed tablicą i pomnikiem: „Bóg, Honor, Ojczyzna”. Gorąco zapraszamy na tę uroczystość.
  4. Obowiązkowe spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania będzie w sobotę, 11 listopada o 14:45 w Katedrze Białostockiej.