Przejdź do treści
Parafia Kleosin
Parafia Kleosin
Przejdź do stopki

XXIX Niedziela Zwykła

Treść

  1. W listopadzie w sposób szczególny pamiętamy o naszych Zmarłych. Różaniec w intencji wspominanych w wypominkach Zmarłych, będzie codziennie o 17:30 Kartki do wypominek można zabrać ze stolika w tyle kościoła.
  2. Modlitwa różańcowa to jeden z ważniejszych filarów naszej religijności. W naszej Parafii mamy wiele kół różańcowych ale powoli odchodzą starsi członkowie. Bardzo prosimy o zgłaszanie się w celu uzupełnienia brakujących osób. Jako wspólnota Kół Różańcowych mamy różaniec w każda pierwszą niedzielę miesiąca po mszy świętej o 8:00 rano. Można się zgłaszać w zakrystii lub do przewodników poszczególnych Kół Różańcowych.
  3. Dzisiaj w Kościele obchodzimy Niedzielę Misyjną. W tym tygodniu zapraszamy bardzo serdecznie na nabożeństwa różańcowe, podczas których będziemy otaczać naszą modlitwą wszystkich misjonarzy.Taca z tej niedzieli jest przeznaczona na misje.
  4. Spotkanie formacyjne dla wszystkich Ministrantów odbędzie się we wtorek 24 października po Mszy Św. wieczornej. Obecność obowiązkowa.
  5. Została złożona ofiara na budowę kościoła/witraże, 3 tysiące złotych, ofiarodawcy chcą pozostać anonimowi. Bóg zapłać!

 

317969