XXVII Niedziela Zwykla

1. Nabożeństwo różańcowe, codziennie o 17:30, serdecznie zapraszamy!
  2. Zostały zainstalowane w naszym kościele kolejne witraże: święty Florian i święty Krzysztof. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wsparcie finansowe panom ze Straży Pożarnej oraz Krzysztofom. Serdeczne Bóg zapłać.
  3. Tradycyjnie, w miesiącu listopadzie pamiętamy w sposób szczególny o naszych Zmarłych. Wypominki w naszym kościele będą cały listopad, w intencji wiernych zmarłych Koła Różańcowe będą odmawiały różaniec, codziennie o 17:30 Kartki wspominkowe można zabrać ze stolika z tyłu kościoła.
  4. W przyszłą niedziele 15 października zbiórka do puszek na Fundacje Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  5. W sklepiku parafialnym są do nabycia kalendarze misyjne, cena jednej sztuki 10 zł. Zachęcamy do nabycia
  6. W przyszłym roku planujemy zainstalować dwa nowe witraże: św. Antoni Padewski i siostra Faustyna. Także zaplanowane jest dokończenie elektryki, tynkowanie i położenie posadzki w garażu parafialnym pod kościołem.
  7. Ofiary na dokończenie budowy naszej świątyni /witraże złożyły dwie rodziny: w sumie 22 tysiące złotych. Ofiarodawcy chcą pozostać anonimowi. Serdeczne Bóg zapłać!
  8. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Paweł Horaczy                parafia w Kleosinie

Kinga Dołęgiewicz          parafia MB Królowej Męczenników,

Radule, gmina Tykocin

Zapowiedź I

Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach proszony jest o poinformowanie w kancelarii parafialnej