Przejdź do treści
Parafia Kleosin
Parafia Kleosin
Przejdź do stopki

X Niedziela Zwykła

Treść

 

 

  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do przygotowania uroczystości Bożego Ciała: Kapłani, Brat Marian, Katecheci, Pan Organista z Chórem Parafialnym, Ministranci, Panowie ze Straży Pożarnej, Harcerze, Rodziny które przygotowały Ołtarze, Dzieci sypiące kwiaty podczas procesji. Dziękujemy również wszystkim Parafianom za liczne i pobożne uczestnictwo w tej uroczystości.
  2. W czwartek, 15 czerwca, na mszy o 18:00 zakończenie Oktawy Bożego Ciała, po mszy procesja do czterech ołtarzy, w kościele błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków. Także zapraszamy dzieci do sypania kwiatów w czasie procesji eucharystycznej.
  3. W piątek, 16 czerwca uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzień modlitw o uświęcenie kapłanów.
  4. W przyszłą niedziele, 18 czerwca zbiórka do puszek na uczelnie katolickie.
  5. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:
  6. Gabriel Klimowicz Parafia Chr. Dobrego Pasterza, Jurowce i Paulina Szeremeta  Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin Zapowiedź  II
  7. Katarzyna Wilk  Z naszej Parafiii  i Łukasz Damian Sawicki  Z naszej Parafii  Zapowiedz I 
  8. Maciej Januszewicz Parafia Św. Stanisława B.M, Białystok  i Iga Bugajny  Parafia Św. Stanisława B.M, Białystok  Zapowiedź I   Informacje o przeszkodach kanonicznych do tych małżeństw prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej.
300505